Radio Asymetria

post-header

Pochodzą z Koszalina. Muzycznie najkrócej rzecz ujmując poruszają się przede wszystkim w klimatach ambitnego popu i rockowego brzmienia, choć nie tylko. Innymi słowy starają się by wypuszczać dla odbiorców tylko jakościowe, muzyczne „pędy”, wzbogacone o niebanalne teksty po polsku. Aktualnie jesteśmy na świeżo po studyjnej rejestracji naszych dwóch premierowych singli i wchodzimy w etap promujący. Mamy nadzieję, że pierwszy z nich o tytule „FENIKS” przypadnie do gustu i będziemy mieli okazję podzielić się nim także ze słuchaczami Radio Asymetria:) – pisze w wiadomości do nas pełniący rolę autora tekstów Marcin Masłowski. To sprawdźmy, czy nuta i Wam przypadnie do gustu, bo w naszym jest w 100 procentach.

Dziki Bez – FENIKS (radio edit)

Wartością samą w sobie w zespole Dziki Bez jest niewątpliwie osoba charyzmatycznej frontmanki, doświadczonej wokalistki, Kamili Ignatowicz, uczestniczki wielu popularnych programów telewizyjnych jak choćby Szansa na Sukces” czy ostatnio 13 edycji talent show „Voice of Poland”, gdzie z powodzeniem udało jej się odwrócić aż 4 jurorskie fotele.

fot. materiały prasowe

Aktualnie zespół jest na świeżo po studyjnej rejestracji dwóch premierowych singli i wchodzi w etap promocji tych utworów. Naszym zdaniem „Feniks” to idealny kandydat do hitu nadchodzącego lata. Mamy nadzieję, że pozytywny i uniwersalny przekaz utworu trafi do wielu z Was nasi Drodzy słuchacze. Pamiętajcie o jednym, wszystko w naszym życiu zawsze dzieje się po coś i nigdy nie rezygnujcie z własnych marzeń – czytamy na profilu kapeli pod teledyskiem. Przyłączamy się do tego stwierdzenia. Podpisujemy rękoma i nogami, wsłuchując się w ten kawałek już n-ty raz. Mamy nadzieję, że taki start gwarantuje szybką realizację kolejnych przebojów i zwiastuje bardzo dobrą płytę. Czekamy z niecierpliwością, a tymczasem poza teledyskiem „Feniksa” możecie posłuchać na naszej playliście oraz w nadchodzącym wydaniu Gorącej Nowości Radia Asymetria no. 9.

Więcej info o kapeli

Materiał dzięki:

Marcin Masłowski

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *