Radio Asymetria

post-header

Marta Krupa zaprezentowała dwie nowe wersje debiutanckiego singla „Call Me”. Dzięki tej piosence, która na You Tube zdobyła już ponad pół miliona wyświetleń, młodsza siostra Joanny Krupy dała się poznać jako charyzmatyczna wokalistka, która właśnie w Polsce rozpoczęła swoją przygodę ze sceną.

fot. plotek.pl

Za taneczną i klubową odsłonę debiutanckiego singla „Call Me” odpowiada Adam MAVOOI Związek – uznany producent muzyczny mieszkający od wielu lat na Maderze. Na liście artystów, dla których produkował utwory są m.in. dla Sonia Maselik, Ptakova , Kid Noize, Popek czy KaeN.

Lyrics: Marta Krupa and Christiana Loren
Music: Tomek lubert
Production, mix and mastering: Adam MAVOOI Związek

Tekst utworu napisała Marta Krupa i Christiana Loren.

yrics: Marta Krupa and Christiana Loren Music: Tomek lubert Production, mix and mastering: Adam MAVOOI Związek

Marta Krupa urodziła się i dorastała w Chicago w USA. Muzyka jest jej największą życiową pasją. Już od wczesnego dzieciństwa Marta wiedziała, że scena to jej miejsce. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła w wieku 18 lat jako modelka występując na okładkach wielu światowych magazynów związanych z modą, urodą i podróżami. Zagrała też w amerykańskim thrillerze pod tytułem „You Can’t Have It”. Także w Polsce miała swoje „pięć minut” – wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami” w sezonie na przełomie 2010/2011 roku.

Marta jest wielką przyjaciółką zwierząt. Działa charytatywnie w organizacji ratującej zwierzaki w Stanach „Angels For Animal Rescue”, także w Polsce wspiera schroniska dla zwierząt pracując jako wolontariuszka i ambasadorka na rzecz „Psierocińca”.Obecnie mieszka w Polsce i przygotowuje materiał muzyczny na pierwszy album.

Więcej info na mediach spolecznościowych

https://www.instagram.com/martaandretti/
https://www.facebook.com/martakrupafanpage

Materiał dzięki

Izabela Frechowicz

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *