Radio Asymetria

post-header

T. Love – jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych, powraca na scenę po 5 latach przerwy. W 2022 roku zespół zaprezentował nowy album zatytułowany „HAU! HAU!”. Przed nami wielka trasa koncertowa! Jeden z przystanków w Płocku – Amfiteatr wypełni Hau, Hau już 5 sierpnia 2023 r.

Fani zespołu czekali na kolejną płytę T.Love siedem lat. Za większość kompozycji na nowym krążku odpowiada Janek Benedek, który wrócił do zespołu podczas prac nad nowym albumem.

Płytę „HAU! HAU!” zapowiadają single „Pochodnia” i „Ponura Żniwiarka”. W pierwszym z nich gościnnie zaśpiewała z Muńkiem Staszczykiem Kasia Sienkiewicz – wokalistka zespołu Kwiat Jabłoni. „Pochodnia” to piosenka o ogniu miłości, pełna wspomnień i klasycznych brzmień gitarowych z lat 80. Razem z teledyskiem Marty Kacprzak, zawierającym wyjątkowe, archiwalne zdjęcia zespołu, „Pochodnia” staje się doskonałym preludium do tego, co czeka na fanów T.Love. 

Nowa płyta i trasa koncertowa „HAU! HAU!” to również doskonała okazja do świętowania jubileuszu grupy. Na koncertach usłyszymy najnowsze kawałki T.Love oraz hity, które towarzyszą nam od lat.

W Płocku koncert startuje o 20:00 – miejsce płocki Amfiteatr – ZAPRASZAMY w imieniu organizatorów.

Bilety kupicie tutaj:

ADRIA ART – koncerty, spektakle, kabarety – bilety online (adria-art.pl)

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *