Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

„Do You Feel It” – najnowszy numer VAMERO

„Do you feel it?” – takie pytanie pada od twórców hitu „Rise Up”, duetu Vamero, który nowy rok rozpoczyna mega przebojowo!
Fani polsko – niemieckiego duetu z pewnością będą zachwyceni ich nową kolaboracją! Vamero ponownie zaprasza do współpracy wspaniałych gości! W ich najnowszym utworze pojawia się obdarzona oryginalnym głosem, niesamowita Mougleta i DJ Cyril M.

Mougleta to wokalistka urodzona w Kanadzie, która gościła już na antenach radiowych w wielu utworach m.in. z Robin Schulz, Afrojack, Topic, Chico Rose, twocolors. Obecnie mieszka i nagrywa w Dubaju.

Cyril M natomiast to DJ i producent z Bejrutu, podobnie jak Mougleta mieszkający i działający w Dubaju, który miał okazję dzielić konsoletę z takimi gwiazdami, jak Lost Frequencies, Jonas Blue, Laidback Luke czy John Martin.
To hipnotyzująca a jednocześnie taneczna opowieść o miłości, która przekracza wszelkie granice, ale nieuchronnie zmierza ku smutnemu przeznaczeniu. Gorzko-słodka historia rozstania, w której pojawia się cała gama uczuć – od bólu po czułość… Delikatny, ale przenikliwy i ujmujący wokal Mouglety idealnie wpisuje się w klimat i sens tego muzycznego przekazu. – tak o swoim utworze opowiadają członkowie Vamero.

Vamero to projekt polskiego producenta Andy’ego Dusta (Adriana Kaczyńskiego) i niemieckiego DJ-a Vicero (Waldemara Brjuchovica). Co miesiąc odnotowują ponad 3 200 0000 odsłuchań w serwisie Spotify! Zdobyli aż 4 platyny za singiel „Rise Up” nagrany wspólnie z VINAI (ponad 200 mln odsłon na Spotify) i złotą płytę za singiel „Ghost” (feat. Tribbs i Philip Strand). Zdobyli szerokie uznanie w Polsce, Francji, Włoszech i innych krajach.

W minionym roku Vamero rozgrzewało klubowe parkiety singlem „In My Bed”. Kolejnym mocnym singlem był ich numer „Calling My Name”.

Materiał dzięki:

Izabela Frechowicz

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *