Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

POSITIVE VIRUS prezentuje czwarty singiel z nadchodzącej płyty!

Zespół POSITIVE VIRUS, w skład którego wchodzą Robert Madziarz (RobGitarnik) – wokal, gitara, Bartek Kuras – gitara, Marcin Myga – bas, oraz Damian C-Dur Smoliński – perkusja, z dumą prezentuje swój najnowszy singiel zatytułowany „Basta”. To czwarty utwór zapowiadający ich nadchodzącą płytę, do piosenki powstał również Video Lyric. Dziś premiera w Radiu Asymetria.

Wraz z nadejściem lata, POSITIVE VIRUS chce inspirować wszystkich do rozpoczęcia wakacyjnych porządków w swoich umysłach. „Basta” to piosenka, która ma zachęcić do wyrzucenia złych myśli i lęków, przynosząc jednocześnie letnią beztroskę i pozytywną energię. Zespół życzy swoim słuchaczom, aby po wysłuchaniu tego utworu, poczuli się pełni życia i radości, wylogowując się z codziennej szarości.

Positive Virus „BASTA” (Official Lyric Video)

Muzykę do singla skomponował Robert Madziarz (Sound Travel Studio), który ma na swoim koncie wiele znakomitych utworów dla różnych artystów. Tekst napisał Łukasz Kleszowski, współpracujący z takimi gwiazdami jak Czerwone Gitary, Ewa Farna, czy Natalia Szroeder. Singiel został nagrany w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie dzięki wsparciu i uprzejmości Pana dyrektora Pawła Musiała. Realizacja i mix nagrania to Zbigniew Perliński i Robert Madziarz zaś produkcja i mastering to Robert Madziarz Sound Travel Studio.

Positive Virus – dynamiczny zespół rockowy, który powstał w 2017 roku, debiutując singlem pt. „Wejdź na szczyt”(Muz.Robert Madziarz, sl. Daniel Buchowiecki). Ich kolejny singiel, „Jesteś ponad tym”(Mu.Robert Madiarz, sł. Małgorzata Iżyńska), miał swoją premierę jesienią 2018 roku. Oba utwory, wraz z teledyskami, zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez stacje radiowe oraz słuchaczy nie tylko w Polsce, ale także w polonijnych stacjach radiowych w USA, Szkocji, Anglii i Irlandii. Zyskały również uznanie na kilku ogólnopolskich portalach muzycznych.
Założycielem zespołu jest Robert Madziarz (RobGitarnik) – wokalista, gitarzysta oraz kompozytor wszystkich piosenek wykonywanych przez zespół. Positive Virus ewoluował przez kilka lat, stając się połączeniem sił witalnych, wspólnej pasji, radości z grania oraz mega pozytywnej energii czterech wyjątkowych osobowości: Robert Madziarz (wokal, gitara), Bartek Kuras (gitara), Marcin Myga (bas), Damian Smoliński (perkusja).
W marcu 2024 roku zespół wszedł do studia Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie, rozpoczynając nagrania nowego materiału na autorską płytę. W kwietniu 2024 roku wydany został kolejny singiel pt. „Carpe diem”(Muz.Robert Madziarz sl. Łukasz Kleszowski), który także spotkał się z entuzjastycznym odbiorem zarówno w radiu, jak i na portalach muzycznych.
Obecnie zespół promuje nowy singiel pt. „Basta”(Muz.Robert Madziarz sl. Łukasz Kleszowski), wraz z lyric video, zapowiadający ich nadchodzącą płytę „Diagnoza”, której premiera zaplanowana jest na jesień 2024 roku. Positive Virus kończy nagrania studyjne i przygotowuje się do koncertów promujących nową płytę.
Z muzyką utrzymaną w rockowym klimacie i niebanalnymi tekstami, Positive Virus zaraża dużą dawką pozytywnej energii. Taki właśnie jest Positive Virus – prawdopodobnie najbardziej pozytywny virus na świecie!

Utwór już na regularnej playliście a niebawem trafi do gorącej nowości Radia Asymetria.

Materiał dzięki:

POSITIVE VIRUS!
Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *