Radio Asymetria

post-header

DLA CIEBIE

Koncert KARUZELA GNA to spektakularne wydarzenie, które zawiruje Twoim życiem. Usłyszysz zupełnie nowe aranżacje największych polskich przebojów. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: „Biała Armia”„Zacznij od Bacha”„Cichosza”„Nie pytaj o Polskę” czy „Ludzkie gadanie”.

JEDYNY TAKI KONCERT W POLSCE

Kilkudziesięciu artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie chóru Music Everywhere, goście specjalni: Kamil Bijoś, Paulina GrochowskaNatalia Piotrowska-Paciorek i Sebastian Machalski, band, wizualizacje… To równanie może mieć tylko jeden, fenomenalny wynik – ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście! To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Zanurzcie się w świecie niezwykłych dźwięków i poznajcie nowe oblicze znanych piosenek: „Jesteś lekiem na całe zło”„Byłaś serca biciem”„Jest taki samotny dom”„Czas nas uczy pogody” i wielu innych.

Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

MUSIC EVERYWHERE

Konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej. Od lat wierni swojemu stylowi, łączą klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że „muzyka to dopiero początek”. Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu. Stworzyli niezapomniany show, podczas którego zapewniają, że „czas ich uczy pogody”. Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć „w głośnikach wciąż muzyka gra”. Jak im nie wierzyć? 

GOŚCIE SPECJALNI

Paulina Grochowska, Kamil Bijoś, Natalia Piotrowskia-Paciorek i Sebastian Machalski – ich głosy rozbrzmiewają nie tylko w teatrach i salach koncertowych w całej Polsce, lecz także w produkcjach filmowych, m.in. Disney’a. Utalentowani artyści młodego pokolenia i absolutna czołówka polskiego musicalu. Jesteście gotowi na wokalny rollercoaster? Karuzela gna!

Wsiadajcie do muzycznej karuzeli i dajcie się porwać największym polskim przebojom muzyki rozrywkowej! Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

Bilety kupicie tutaj:

KARUZELA GNA – największe polskie przeboje, 08.04 20:00 – bilety (musiceverywhere.pl)

Materiały promocyjne i info za www.karuzelagna.pl

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *