Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

Nowy singiel i teledysk Maddie Rock Squad pt. „Walcz”

Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy nowy singiel i teledysk Maddie Rock Squad pt. „Walcz”. To pierwszy singiel promujący powstający drugi album zespołu . Maddie Rock Squad to lokalny zespół z Częstochowy, którego muzyka przechodzi od  gitarowych ballad, po ciężkiego hard rocka z mocnym głosem Magdy Nowak na czele. W ubiegłym roku odbyła się premiera debiutanckiej płyty „Zew”. 

Maddie Rock Squad (MRS) – Walcz

Założycielką projektu jest – Magda „Maddie” Nowak. Gdy zakładała zespół, zamysł był trochę inny niż teraz. To był projekt o tytule „Maddie”. Po nagraniu dwóch singli stwierdziła, że do grania koncertów potrzebni są muzycy, co jest sumie oczywiste.

Zaczęłam szukać wśród muzyków i znajomych ludzi, którzy z pasji będą grali i tworzyli ze mną ten projekt. Tak do zespołu trafił Michał (Lewy) Lewandowski, grający na perkusji, oraz gitarzysta Patryk Kuroń. W pierwszym składzie pozostali członkowie byli inni niż obecnie, ale to wyszło nam raczej na dobre – mówi artystka.

Obecnie zespół tworzą:

Magda Maddie Nowak – wokal
Marcin Rybiałek – perkusja
Maciej Młodawski – gitara rytmiczna
Bartek Kuras – gitara solowa
Radek Wojnowski – gitara basowa

fot. archiwum zespołu

-Zespół to nie tylko granie. Ludzie go tworzący muszą nadawać na tych samych falach, rozumieć się i dążyć do jednego celu. Zawsze w zespole są zgrzyty, ale trzeba umieć ze sobą rozmawiać i dojść do kompromisu. To jest sztuka, której uczymy się na wcześniejszych doświadczeniach – dodaje Magda Nowak w wywiadzie udzielonym „Wiad0mości Częstochowa. –Piszę teksty prosto z środka – piszę o codziennych sprawach, uczuciach, stracie, wierze w siebie, czyli o tym, co dotyczy każdego z nas. Wszyscy mamy podobne doświadczenia i pragniemy czuć się zrozumiani. Wiedzieć, że ktoś rozumie, co przeżywamy i przez co przechodzimy.

Social media:

Materiał dzięki:

Adam Sęczkowski
Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *