Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

Artur Mielczarek i Podróżnik Szary zapraszają do „Strefa Bieszczady”

Na początek lata 2024 namawiamy Was, byście rzucili wszystko i ruszyli z Arturem Mielczarkiem i Podróżnikiem Szarym do „Strefy Bieszczady”. Oto piosenka, która powstała dzięki sile Internetu. Mówią, że ten nasz pożeracz współczesnego świata i czasu w większości dzieli niż łączy. Ale w tym przypadku było zupełnie odwrotnie. Dnia pewnego w Internecie spotkało się dwóch panów – Artur Mielczarek i Adam Bęben.
Od pierwszego kontaktu zaczęli wspólnie tworzyć muzykę. Pomimo, że nigdy nie widzieli się na żywo, mają już dwa utwory, a „Strefa Bieszczady” jest jednym z nich.

Strefa Bieszczady

Jeżeli chcecie bliżej przyjrzeć się tej formacji i posłuchać ich twórczości z większą częstotliwością zapraszamy na kanał Artura, a tam między innymi „Ballada o zdradzie”, którą możecie olukać i obczaić muzycznie poniżej.:

Ballada o zdradzie

A „Strefy Bieszczady” już możecie słuchać na naszej regularnej playliście oraz wkrótce zagości do Gorącej Nowości Radia Asymteria. Zapowiada nam się kolejny hit lata 2024? My już słuchamy w zapętleniu tej nuty, jakże relaksującej i namawiającej do ruszenia w wędrówkę poprzez bieszczadzkie krajobrazy. Jak to mówią świat nie lubi pustki i wolnych przestrzeni. Taką właśnie przestrzeń wypełnia ten premierowy w Asymetrii utwór „Strefa Beszczdy”. Piekna nuta, świetny wokal, stonowane dźwięki pozwalające odpłynąć myślami do tego co było i do tego co może być. Naszym skromnym zdaniem piosenka z potencjałem na hit lata 2024. Gorąco polecamy.

Materiał dzięki

Podróżnik Szary

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *