Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

Premiera: Vamero feat ZHIKO & HANNO – Always on My Mind

„Always on My Mind” – nowy taneczny numer od Vamero! Polsko-niemiecki duet Vamero nadciąga z nową premierą! We współpracy z irlandzkim wokalistą i producentem ZHIKO oraz niemieckim producentem i kompozytorem HANNO powstał przebojowy numer „Always on My Mind”!

Utwór i jego chwytliwy refren wpadają w ucho od pierwszego przesłuchania! Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że w serwisach streamingowych twórcy mają za sobą miliony fanów, którzy z niecierpliwości wypatrują ich kolejnych hitów.

Vamero znani są z wielu znakomitych tanecznych produkcji. Wspólnie działają na rynku od wielu lat i nawet chwilowa przerwa na solowe projekty nie zmieniła faktu, że panowie doskonale uzupełniają się w pomysłach na kolejne utwory. Vamero tworzą Andy Dust (Polska) i DJ Vicero (Niemcy). Co miesiąc odnotowują ponad 3 mln odsłon w serwisie Spotify! Zdobyli aż 4 platyny za singiel „Rise Up” nagrany wspólnie z VINAI (ponad 200 mln odsłon na Spotify) i złotą płytę za singiel „Ghost” (feat. Tribbs i Philip Strand). Ich utwory znane są m.in. w Polsce, Francji, Włoszech i wielu innych krajach. Vamero rozgrzewa ciągle klubowe parkiety singlami „In My Bed”, „Calling My Name” czy „Bad Love”.

ZHIKO jest irlandzkim producentem i wokalistą, który pojawił się na wielu listach przebojów Billboardu. Współpracował z wieloma znanymi artystami w tym z Dynoro, Klaasem, Sophie and the Giants, Maegan Cottone (Little Mix, Ella Henderson), Lucky Luke, Klaas, Teemu Brunila (Ava Max, Karol G, Tiesto), LANNÉ, PARADIGM i Mark Mendy wydając muzykę w takich wytwórniach, jak Ultra, Sony, Columbia, Lithuania HQ, Universal i Ultra Records. Jego singiel „Day N Night” z 2020 r. z duetem VAVO zyskał ponad 10 milionów odtworzeń i znalazł się na liście przebojów Billboardu Hot 100 Dance.

Hanno to niemiecki multiplatynowy producent i autor tekstów. Jest producentem legendarnego „Italo Brothers” (ponad 1 bilion odtworzeń) Produkuje muzykę dla takich artystów jak takich jak LIZOT, John De Sohn, Helene Fischer, Paradigm, Mark Mendy i inni… Jego profil Spotify osiągnął już ponad 15 milionów fanów.

VAMERO Social Media:

Hanno Social Media:

Materiał dzięki

Izabela Frechowicz

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *