Radio Asymetria

post-header

W dniu dzisiejszym do rąk słuchaczy trafiła LP, od ReyMod z Electric Eden Records, zatytułowana “In The Dark” i zawiera 3 utwory, In The Dark, The Gods Of Footboll i Vida 2.

ReyMod jest producentem muzyki house, Argentyńczykiem, programistą i projektantem grafiki. Wszystko co znajdziecie na tym wydaniu to tylko i wyłącznie oryginalny miks.

Ten producent muzyki House, projektant grafiki i programista, ReyMod, swój obecny styl muzyczny wykształcił pod wpływem swoich początków przygody z muzyką, w starej szkole Techno House. Ma bardzo osobisty i unikalny styl, pochodzący z ery Trackerów pamiętnych komputerów Amiga ze starymi formatami MOD, skąd dziedziczy swoje imię. Wszystko zaczęło się w latach 90. jako hobby, używając shareware’u “Mod Edit” z 1991 roku i uczestnicząc w starym “klubie de trakers” z “Futurme Music Spain”. Zaczynał od wysyłania swoich demówek, które były publikowane na CD dołączonym do magazynu, ewoluując swoją muzykę bez utraty stylu. Obecnie pracuje nie tylko nad produkcją muzyki House, ale także pomaga innym producentom w promowaniu ich pracy za pośrednictwem swojej strony internetowej reymod.com.

Jeśli wpadły Wam te przyjemne nuty w ucho to po więcej utworów zapraszamy w imieniu artysty tutaj:

SoundCloud: https://on.soundcloud.com/2V6f8

Spotify: https://open.spotify.com/intl-es/album/3MMKlwGn4G9LvNv7vFFwy1

https://www.facebook.com/ReyMod77

Materiał dzięki:

ReyMod

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *