Radio Asymetria

post-header

Ukazał się właśnie najnowszy singiel Mileny pt. „Drugi brzeg”. Milena to ukraińska wokalistka mieszkająca od wielu lat w Polsce. Jej pasją jest śpiew i taniec. Szuka nowoczesnych brzmień a jej charakterystyczny głos zapada w pamięć. „Drugi brzeg” to popowy utwór, w którym autor tekstu – Karol Januszkiewicz – rapuje razem z artystką. Kompozytorem jest Piotr Ostrowski.

Milena: Nowa piosenka jest oczywiście o miłości:) O tym, że nawet po ciężkim rozstaniu można znaleźć swoją drugą połówkę i zawsze warto wierzyć w miłość, nawet kiedy niejeden raz Cię rozczarowała. Proces pisania był dosyć szybki – od pomysłu do realizacji minęły tylko 3 dni! Jestem wdzięczna autorowi, który napisał superciekawy tekst w tak krótkim czasie. Przyjechałam do niego, żeby nagrać demo i zrozumiałam, że to jest idealny dla mnie tekst! Mam nadzieję, że spodoba się słuchaczom tak samo jak mnie.

Skończyła szkołę baletowa w Kijowie. Miała zostać profesjonalną baletnicą, była zaproszona do wielu teatrów, ale wybrała inną ścieżkę. W wieku 18 lat przyjechała do Warszawy na studia. Prowadziła w Warszawie szkołę taneczną, organizowała targi i pokazy modowe, butik z ubraniami od polskich projektantów. Po urodzeniu 2 synów zaczęła intensywnie trenować swój głos na zajęciach wokalnych. Zadebiutowała utworem „Każdy krok”.

Jeśli chcecie więcej informacji o artystce zapraszamy na jej kanały społecznościowe.

Materiał dzięki:

Izabela Frechowicz

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *