Radio Asymetria

post-header

Scream Inc. 💥 Grupa, która zyskała międzynarodowe uznanie jako najlepszy Tribute Band zespołu Metallica, powraca z koncertami ze specjalnym udziałem orkiestry symfonicznej z Odessy pod batutą Vitalija Kovalchuka. Już 20 października w płockim Teatrze Dramatycznym 🙂 o godzinie 19:00.

Zapraszamy Was na niezapomnianą muzyczną podróż, podczas której zatracicie się w dźwiękach legendarnego zespołu Metallica! Doświadczycie wyjątkowego koncertu, w którym zespół Scream Inc. wraz z ukraińską orkiestrą symfoniczną przedstawią symfoniczne wersje największych hitów zespołu, uwiecznione na niezapomnianej płycie S&M z 1999 roku. Aranżacje utworów przygotował nie kto inny, jak Michael Kamen – słynny kompozytor muzyki filmowej oraz Andriy Liutyi, perkusista zespołu.

Scream Inc. to jeden z najwybitniejszych tribute bandów zespołu Metallica na świecie, a ich koncerty to prawdziwe muzyczne spektakle, które już na stałe wpisały się w historię rocka. Od początku swojej działalności zespół zagrał ponad tysiąc koncertów w Europie, w tym w takich krajach jak Niemcy, Austria, Czechy, Estonia, Grecja, Holandia, Portugalia, Hiszpania, Polska i Ukraina, wyprzedając sale koncertowe. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zarezerwujcie bilety już teraz, aby móc uczestniczyć w wydarzeniu, które z pewnością zrobi na Was niezapomniane wrażenie!

Bilety dostępne tutaj:

Metallica & Symphony by Scream Inc. / Płock / 2023-10-20, 19:00 🎵 KUP BILET (kupbilecik.pl)

Zapraszamy w imieniu organizatorów.

(red. Asymetria Podcasts, info: za news organizatora)

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *