Radio Asymetria

post-header
Stashka – Brawo Ja (Official Audio)

„Wszystko czego chcę w mojej muzyce to dobrze się bawić i dobrze z tym czuć…” – czytamy w biografii Stashki. Stashka (Katarzyna Hain) to polska artystka, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka pochodząca ze Szczytna na Mazurach. Zaczynała od dyplomu za arie, pieśni operowe, a potem sprawdzała się w zespole cygańskim i jako członek Chóru Akademickiego, a następnie w chórkach, które wspomagały gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Doświadczenia jakie zebrała podczas tras koncertowych i obserwacja kulis estrady w kraju i zagranicą, otworzyło drogę i perspektywę do działalności solowej.

fot. profil artystki soundcloud

Pierwsze nagrody i wyróżnienia, udział w premierach opolskich, zwycięstwo w plebiscycie „Przebojem na antenę”, nagroda Radia Fama „Odkrycie Roku”, doprowadziły ją do podwójnego sukcesu na międzynarodowym festiwalu „Baltic Song Festiwal” w Karlsham (Szwecja) gdzie zdobyła główną nagrodę Grand Prix i Nagrodę Publiczności. Ten sukces zadecydował o nagraniu pierwszej solowej płyty pt. „Naturalnie”, bardzo dobrze przyjętej na naszym rynku muzycznym i pozytywnie i odnotowanej przez media i oczekujących na to fanów. Jej druga płyta nosi tytuł „Historie”, a na swoim koncie ma jeszcze kilka singli, prezentujących zróżnicowany gatunek muzyczny. Choć czerpie z różnych inspiracji, jej twórczość jest klasyfikowana jako muzyka pop, łącząca różne style. Artystka przekazuje pozytywne przesłanie światu poprzez swoją muzykę.

Premiera utworu „Brawo ja” miała miejsce 8 maja 2024 roku. Ten najnowszy singiel Stashki jest o pokonywaniu własnych barier. Ten energetyczny utwór, który inspiruje do samoakceptacji i pokonywania własnych przeszkód. To singiel, który wychwytuje esencję indie popu, jest hołdem dla determinacji i siły wewnętrznej. „Brawo Ja” to hymn o odwadze i radości z samorealizacji. Tekst piosenki opowiada historię o pokonywaniu trudności i wewnętrznym wzroście, podkreślając znaczenie akceptacji siebie i doceniania własnych osiągnięć.

Więcej o artystce znajdziecie tutaj:

Materiał dzięki

Muzyczna Redakcja Radia Asymetria (wykorzystano materiały prasowe i informacje dostępne w Internecie, m.in. ze strony artystki)

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *