Radio Asymetria

post-header
Zapowiedzi

Nadchodzi premiera Sound Idolo „Burning Feelings”

„BURNING FEELINGS” – Nowa Piosenka od Sound Idolo Łukasza Hawryluka

Już niebawem, bo 17 kwietnia fanów muzyki Łukasza Hawryluka czeka prawdziwa niespodzianka! Sound Idolo, znany nam już wszystkim ze swego niepowtarzalnego stylu i różnogatunkowych utworów, szykuje się do premiery swojej najnowszej perełki muzycznej.

fot. archiwum artysty

„BURNING FEELINGS” to tytuł utworu, który przeniesie słuchaczy w emocjonalną podróż pełną namiętności i niezapomnianych chwil. Jego najnowsza propozycja w języku angielskim pt. Burning Feelings „ to obiecujący singiel, który na pewno zaskoczy fanów.

Premiera tej wyczekiwanej piosenki odbędzie się 17 kwietnia o godz. 19:00 na platformach YouTube i Spotify, jak również w rozgłośniach radiowych, dając fanom możliwość doświadczenia magii dźwięku stworzonej przez Sound Idolo.To niezwykłe wydarzenie muzyczne będzie okazją do zgłębienia nowego wymiaru muzyki rockowej i poczucia emocji, które płyną z każdej nuty. Tekst piosenki pełen jest emocji, opowiada o intensywnych uczuciach, które płoną niczym ogień w sercu każdego z nas. Poniżej teledysk na youtube, na razie tylko jest zwiastun, teledysk będzie dostępny 17.04 o godz. 19:00, tego samego dnia zagości na naszej playliście, natomiast w Gorącej Nowości Radia Asymetria zostanie zaprezentowany 23 kwietnia br. Gorąco zapraszamy, byście nie przegapili tego muzycznego wydarzenia.

„BURNING FEELINGS” to nie tylko kolejny utwór w dorobku Sound Idolo – to ulubiona piosenka samego wokalisty, co czyni tę premierę jeszcze bardziej wyjątkową. Data premiery również nie jest przypadkowa, bo akurat wypada rocznica powstania Sound Idolo.

Sound Idolo to dynamicznie rozwijający się projekt muzyczny.

Sound Idolo to dynamicznie rozwijający się projekt muzyczny, którego sercem i duszą jest Łukasz Hawryluk. Jego zdolność do tworzenia różnych gatunków muzycznych sprawia, że każdy utwór to nowa przygoda dla słuchaczy. Od rockowych brzmień, które rozgrzewają serca, po melancholijne bluesowe dźwięki, które przenoszą nas w inny wymiar emocji. Łukasz Hawryluk cały czas nas zaskakuje i zachwyca swoim talentem oraz niezwykłą charyzmą. Tematyka utworów Łukasza oscyluje wokół wielu obszarów ludzkiego życia, ale to miłość w jej różnorodnych odcieniach jest głównym motywem przewodnim. Inspiracje czerpie z życia codziennego i historii ludzi, których spotyka, tworząc teksty, które poruszają i budzą emocje.

fot. archiwum artysty

Zespół ma wiele ambitnych planów na najbliższą przyszłość, nie tylko kontynuuje pracę nad nowymi utworami, ale także przygotowuje się do koncertów na żywo, które zapewne przyniosą niezapomniane przeżycia fanom.

„Sound Idolo: Przed Premierą Debiutanckiej Płyty”

Po latach intensywnej pracy i oddania się muzyce, Sound Idolo szykuje się do wydania swojej pierwszej płyty. Długo oczekiwany album nie tylko będzie spełnieniem marzeń dla artysty, ale także będzie to wyjątkowy prezent dla rodziny i najbliższych. Premiera płyty symbolizuje nie tylko kolejny etap w karierze zespołu, lecz także uznanie talentu i determinacji, jakimi Łukasz Hawryluk i jego muzycy się wykazali. Dla Sound Idolo wydanie debiutanckiego albumu to rozpoczęcie nowego rozdziału, który na pewno przyniesie jeszcze więcej emocji i inspiracji dla fanów. To wielkie osiągnięcie dla zespołu, a także moment celebracji całego dorobku artystycznego, którym udało się podbić serca wielu fanów.

Więcej informacji o zespole i artyście znajdziecie tutaj:

Materiał dzięki

Beata Florek

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *