Radio Asymetria

post-header

Mr Maph, urodzony w Londynie, mieszkaniec Marbelli w Hiszpanii. Słyszany na Warner, Nervous records, Pacha, Spinnin i wielu innych… wydaje kolejny hit na parkiet zatytułowany -DOBRY CZAS’

Dobry czas to energetyczny utwór, który przenosi słuchacza wprost do serca słonecznej Marbelli. Ten utwór jest pełen żywiołowych rytmów i melodyjnych linii, które razem tworzą niezapomniane doświadczenie muzyczne.

Piosenka jest idealna na parkiet, z jej pulsującym basem i chwytliwym refrenem, który z pewnością zachęci każdego do tańca. To doskonały dodatek do każdego programu radiowego, który z pewnością przyciągnie uwagę słuchaczy i doda energii każdej audycji. To kolejny fantastyczny utwór do radiowego programu lub setu, który przekazuje pozytywne wibracje wszystkim, bo wszyscy chcą mieć ‘DOBRY CZAS’. Bardzo chwytliwy i zdobywający na popularności na całym świecie codziennie, chcielibyśmy, abyś miał swoją kopię tego zaraźliwego utworu, doceniamy, że włączasz go do swoich programów lub setów, najważniejsze, niech wywoła uśmiech na Twojej twarzy i twarzach słuchaczy!!

Ludzie, miejcie Dobry Czas!!!

Mr Maph otwierał koncerty dla Jacksons, Sister Sledge i zrobił o wiele więcej, dowiedz się na www.linktr.ee/mrmaph

Materiał dzięki

andrew patterson <[email protected]>

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *