Radio Asymetria

post-header

Dziś mamy dla Was premierę nietuzinkową. VEROA (Weronika Fedor) to wokalistka, multiinstrumentalistka: skrzypce, fortepian, ukulele. Pisze teksty i muzykę prosto z nastrojowych inspiracji. W swojej twórczości cechuje się dużą różnorodnością stylistyczną oraz pomysłowością. Debiutuje energiczną piosenką „Róż”. Piosenka ta stanowi zaproszenie na parkiet, poruszając równocześnie ważny dla wokalistki temat, czyli tłumienie emocji.

VEROA – Róż

Artystka zajmuje się muzyką od dziecka. W wieku 6 lat rozpoczęła naukę w szkole muzycznej na skrzypcach, które wzruszały ją najbardziej. Z biegiem czasu zaczęła występować z różnym repertuarem, obejmującym głównie folk, jazz, muzykę klasyczną, rock, pop i gospel. Filmy z jej występów można zobaczyć na Instagramie, Facebooku oraz TikToku, gdzie osiągnęła ponad 40 tysięcy wyświetleń.

fot. materiały prasowe

Przyszedł czas, aby poskładała swoje myśli w jedną całość, dlatego zaczęła tworzyć piosenki. Singiel „Róż” jest idealnym utworem na energiczny początek wakacji. Róż symbolizuje pozytywne wspomnienie w biegu życia, do którego chce się wracać. W piosence artystka porusza ważny dla siebie temat – tłumienia emocji. Teledysk do utworu opiera się o jedno z jej hobby, czyli taniec.

Utwór już hula na naszej regularnej playliście i wkrótce zagości w 12 podcaście z rodziny Gorąca Nowość Radia Asymetria.

Media społecznościowe:

Materiał dzięki

Mariusz Majchrzak

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *