Radio Asymetria

post-header

Kasia Chałdaś to 17 letnia wokalistka pochodząca z Kozienic. Z muzyką związana jest od dziecka. Ma bardzo umuzykalnioną rodzinę – dziadek jest perkusistą i wokalistą, brat i siostra także śpiewają i grają na wielu instrumentach. Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie wiolonczeli i pianina w Kozienicach. Jest laureatką wielu nagród w konkursach i festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży Jana Wojdaka w Krakowie czy wygrana w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów „New Music Star” Lipno 2022. Sama pisze teksty i komponuje muzykę. W 2023 roku ukazał się jej debiutancki singiel „With You”. To bardzo dojrzała nastrojowa, romantyczna ballada, do której akompaniowała sobie na fortepianie. Utwór był grany przez krajowe rozgłośnie radiowe a w Radiu Radom utrzymywał się na 1 miejscu Listy Przebojów. Dziś prezentujemy go w Asymetrii.

„Co najlepiej opisze Kasię i jej osobowość? Odpowiedź brzmi: jej głos. Wielu ludzi w swoim życiu poznałem właśnie na scenie. Czasami repertuar, który wykonują, ich zachowanie na scenie, kontakt z publicznością, „przeżywanie” utworu, emocje, którymi emanują, mówią nam więcej, niż bezpośrednia rozmowa. Po to też jest się artystą. Żeby dać ujście do „wypływania” emocji. Kasia śpiewa w sposób przejmujący. Wybiera dobry repertuar dla swojego czasu i wieku. Mimo młodego wieku cechuje ją profesjonalizm w śpiewaniu i dokładność. Widać, że przykłada do tego dużą wagę na scenie, co nie jest tak częste wśród śpiewających nastolatek. Ma też charyzmę i przykuwa uwagę. Idealnie czuje się w balladach, z dużą dozą emocjonalności i mocnymi, ważnymi tekstami” – czytamy w materiale Kamil Koksa na portalu waszascenamuzyczna.pl

Obecnie artystka przygotowuje kolejny singiel we współpracy ze znanym polskim producentem muzycznym. Z niecierpliwością czekamy na kolejne utwory tej jakże wyśmienicie zapowiadającej się artystki.

Materiał dzięki

Izabela Frechowicz

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *