Radio Asymetria

post-header

Zapraszamy na niezwykły koncert łączący nieśmiertelną muzykę zespołu Queen symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna, którzy już od 7 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. 

Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “One Vision”, “Under Pressure” oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy.

W Płocku wydarzenie będzie miało miejsce w Amfiteatrze.

Nowy amfiteatr w Płocku, jeden z największych i najnowocześniejszych w Polsce jest administrowany przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Amfiteatr znajduje się na Wzgórzu Tumskim, przy ulicy Rybaki i ma wyjątkowo malowniczą lokalizację. Został wkomponowany w zbocze wiślanej skarpy, która w Płocku ma wysokość ponad 50 m od lustra wody. Na Wzgórzu Tumskim znajdują się najważniejsze zabytki Płocka z Bazyliką Katedralną, dawnym opactwem benedyktyńskim i zamkiem książęcym, których wyniosłe wieże stanowią tło dla amfiteatru, widzianego od strony Wisły.

Amfiteatr w Płocku to wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Jest dobrze znany okolicznym mieszkańcom oraz turystom. Udostępnia im ponad 3000 miejsc siedzących. Do dyspozycji gości jest także spory parking. Na uwagę zasługuje również nowoczesne zaplecze technologiczne, infrastruktura w i wokół obiektu, a także bogaty repertuar wydarzeń, które tutaj się odbywają.

Bilety na to wydarzenie kupicie tutaj:

QUEEN SYMFONICZNIE – eBilet.pl

Gorąco zapraszamy w imieniu organizatorów.

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *