Radio Asymetria

post-header

Świat potrzebuje silnych kobiet… w harmonii… z silnymi mężczyznami. Z przyjemnością prezentujemy nowy singiel JAKILIN “MISSION” – kinowy pop & RnB o kobiecie, która przejmuje kontrolę nad swoim własnym przeznaczeniem.

To jest drugi singiel z nadchodzącego albumu JAKILIN, który ukaże się później w tym roku. Piosenka miała oficjalną premierę 26 stycznia 2024 roku. Utwór jest traktowany jako ścieżka dźwiękowa do filmu o agencie – tym razem tajnym agencie jest czarna kobieta. Dlatego zawiera duże aranżacje smyczkowe i partie gitarowe, które przenoszą cię z powrotem do starych dobrych czasów. Piosenka to połączenie miejskiego, tanecznego RnB i Popu z elementami Rock n Rolla.

JAKILIN: O CZYM JEST MISSION?

Napisałam piosenkę o upodmiotowieniu kobiet. Zazwyczaj to kobiety są obiektem zainteresowania mężczyzn, ale ta kobieta odwraca role. Silna, świadoma swojej wartości – widzi, czego chce i nie pozwoli sobie na odmowę. Jest zdeterminowana i skoncentrowana, na cokolwiek chce, jeśli jesteś jej celem, pokocha cię na śmierć. Nie zatrzyma się, dopóki nie osiągnie pożądanego rezultatu, a swoją seksualność wykorzysta do przekonania każdego mężczyzny czy kobiety.

Ona jest żeńskim 007, najdoskonalszą kobietą. Piękna, atletyczna, inteligentna i tak, tak śmiertelna – nie stawaj jej na drodze – bo ona jest na MISJI. Mam nadzieję, że to odnajdzie echo w każdym, kto czuje się gotowy wziąć swoje przeznaczenie we własne ręce i dać z siebie wszystko, aby osiągnąć wszystko, czego pragnie.

JAKILIN przemierzyła świat jako główna wokalistka CULTURE BEAT – jej muzyka jako solowej artystki jest pełna mocy i energii – ma wiele do przekazania w każdej piosence, którą pisze. Oto krótki wywiad z artystką na temat jej nowego i pierwszego singla jako solowej artystki.
Dla mnie bycie silnym jest związane z byciem dobrym, pełnym życia – wprowadzaniem pozytywności nawet w najbardziej beznadziejne sytuacje życiowe. Myślę, że żyjemy w świecie, który potrzebuje znacznie więcej kreatywności – i myślę, że potrzebujemy zarówno silnych kobiet, jak i silnych mężczyzn – w moim świecie potrzebujemy siebie nawzajem i musimy być dla siebie bardziej życzliwi. Myślę, że świat zapomina, że ludzie nie są tu sami, ale dla siebie nawzajem. Wierzę, że możemy się nawzajem uzdrawiać i uczyć się na naszych różnicach, ale musimy zmusić siebie do bycia ciekawymi i akceptowania rzeczy, które są nam nieznane i być nieustraszonymi. Można powiedzieć, że muzyka była narzędziem w epoce kamienia – i nadal jest – kiedy spotykamy się przez muzykę, stajemy się jednością. Gdybym mógł złożyć życzenie, chciałbym zainspirować ligę wolnomyślicieli. Ta piosenka jest o ludziach, którzy bezmyślnie akceptują to, co życie ma do zaoferowania. Zasadniczo mówi nam się, jak żyć, nie kwestionując, czy jest to dobre, czy złe. Aby przeprojektować swoje życie to kwestionowanie tego, co jest przed tobą w twoim własnym życiu, abyś mógł być szczęśliwy we własnej skórze. Zawsze chcę być optymistą; może mogę dać nadzieję, aby ludzie mogli się zregenerować. Wierzę, że nasze różnice są naszą siłą – i że jeśli naprawdę wierzymy w nasze własne zdolności, mamy nasze supermoce tuż tutaj, w środku. JAKILIN przemierzyła świat jako główna wokalistka CULTURE BEAT Jej muzyka jako solowej artystki jest pełna mocy i energii – ma wiele do przekazania w każdej piosence, którą pisze.

Materiał dzięki

Didde-Marie Højberg 
AnR at M4D MUSIC
Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *