Radio Asymetria

post-header

„Oops Baby” to najnowszy przebój polskiego producenta 2SHER, który właśnie ujrzał światło dzienne pod skrzydłami renomowanej wytwórni We Play. Ten utwór to prawdziwe skondensowane dobrodziejstwo muzyki house, które zaprasza do nieustannej zabawy na parkiecie. Rozpoczynając od energetycznych fortepianowych akordów, poprzez pulsującą perkusję, aż po chwytliwe wokale, „Oops Baby” emanuje pozytywną energią i letnim klimatem.

To właśnie w tej melodii możemy poczuć nadchodzące lato, jego beztroskę i radość. Już teraz widać, że ten utwór ma potencjał, by zawojować nie tylko listy przebojów radiowych, ale również podbić serca klubowiczów oraz plażowiczów. Dzięki swojej dynamicznej strukturze i zarazem wciągającemu brzmieniu, „Oops Baby” z pewnością stanie się ulubionym soundtrackiem letnich przygód.

Utwór jest wszystkim tym, z czego słynie muzyka piano house, łącząc w sobie chwytliwe, majestatyczne vocale z unoszącymi fortepianowymi akordami! 🙂

Streaming: https://weplay.lnk.to/oops_baby

For bookings and updates:
http://facebook.com/2shermusic FACEBOOK
http://youtube.com/2shermusic YOUTUBE
http://twitter.com/2shermusic TWITTER
https://www.tiktok.com/@2shermusic TIK TOK
http://instagram.com/2shermusic INSTAGRAM

A utworu możecie od dziś słuchać na playliście Radia Asymetria oraz premierowo zagości on w szóstym wydaniu Gorącej Nowości.

Materiał dzięki:

2 S H Ξ R

(Wojciech Tuszyński)

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *