Radio Asymetria

post-header

W ten pochmurny sobotni poranek pragniemy zabrać Was do pięknego muzycznego świata 15-letniej dziewczyny, która uczyła się śpiewu i gry na pianinie już w wieku 9 lat. Poznajcie Antoninę Badura.

fot. archiwum artystki

Potem pokochała łyżwiarstwo figurowe gdzie trenowała je 4 lata w klubie Spin Katowice zajmując czołowe miejsca w zawodach ogólnopolskich.

fot. archiwum artystki

Obecnie jednak powróciła pasja do muzyki i śpiewu. Antosia uczęszcza do szkoły muzycznej. Nagrała pierwsze autorskie dwie piosenki. Muzykę do nich napisał Zbyszek Lemański. Pierwsza piosenka W tym pięknym niebie to piosenka o miłości, tęsknocie i żalu za osobą która nagle odeszła.

Wokal i słowa: Antonina Badura Muzyka i aranżacja: Zbyszek Lemański

Druga piosenka „Czas na zmiany” to jakby autobiografia samej Antosi – zmiana swoich zainteresowań i powrót do swojej pasji śpiewania. Do wysłuchania tego utworu zapraszamy w czwartym wydaniu „Gorącej nowości” oraz na playlistę Radia Asymetria. Wkrótce kolejny teledysk do nowego utworu, którym niebawem podzieli się z nami na YouTube. Nie omieszkamy Was o tym poinformować.

fot. archiwum artystki

Piosenki o dojrzałej treści, niosące konkretny emocjonalny przekaz, forma muzyczna i nuta melodyczna wpada w ucho i chce się nucić razem z Antoniną. Będziemy się przyglądać uważnie rozwojowi tej młodej ambitnej artystki. Na pewno jest nowy, niebanalny głos, który pojawiając się na polskiej scenie muzycznej może dokonać konkretnego zamieszania. Liczymy na to.

Jeśli chcecie bliżej poznać Antoninę, zapraszamy na jej media społecznościowe:

Materiał dzięki:

Roman Badura

Poprzedni
Następny
Polecane
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *