Radio Asymetria

post-header

Kolejny wehikuł już jest i czeka na to byście podróżowali przez bezkresny ocean muzyki polskiej.

Przyznam się szczerze, że coraz to częściej jest mi trudno wybrać utwory jakie chcę umieścić w kolejnych odsłonach audycji.

Dlaczego?

Prawdopodobnie przyczyną jest fakt, że sporo muzyki już było, sporo jest bardzo znana i ograna na wszelkie możliwe sposoby. A przecież w naszej audycji skupiamy się na tej nieco mniej ogranej muzyce. Choć nie zawsze.

Najlepszym tego przykładem jest „Maanam” w części dwunastej. Również dość mocno znanym artystą jest „Jacek Skubiszewski”, którego także usłyszycie. Oczywiście to nie wszystko bo znajdziecie jeszcze kilku wykonawców.

Generalnie są i lata osiemdziesiąte i lata najnowsze. Choć z tych ostatnich coraz trudniej wybrać coś sensownego bo zalew wszechogarniającego chłamu jest niesamowity. I żeby wybrać z tego coś sensownego, trzeba poświęcić sporo czasu i energii, a to w obecnych czasach jest co raz trudniejsze.

W każdym razie po długich poszukiwaniach i kilku kompromisach skleciłem dla was kolejną odsłonę audycji „Wehikułem czasu po Polsce”. Czy się spodoba? Mam nadzieję.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić do słuchania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *